Fox forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fox forum

Foxmen forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 MSN što slušamo trenutno

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
avr freak
Početnik
Početnik
avr freak


Broj postova : 49
Join date : 12.08.2008
Age : 31
Lokacija : Zabok

MSN što slušamo trenutno Empty
PostajNaslov: MSN što slušamo trenutno   MSN što slušamo trenutno Emptyčet kol 14, 2008 2:29 am

Evo odlučio sam napraviti ovaj tekst o tome jer mnogi još to ne znaju i pitaju kako da se to napravi i postavi da se vidi što slušaju, pa ću ja krenuti redom i probati vam olakšati.
Ono što je jako bitno je da imate novi Windows Madia Player ili kako nas većina ima Winamp (nije bitna verzija), a drugo je bitno da imate WinRar, jer bez njega ništa,

1. Ako mislite preko Windows Madia Player-a to slagati dosta je da na google ga pronađete i skinete, najbolje da je Windows Madia Player 11 jer za njega znam da radi, ovi ispod ne.
Skinite i samo instalirajte, druge opcije nije potrebno podešavati osim one na vasem Windows Live Messenger-u gore što treba kvačicu staviti da vam se prikaže što slušate (Slika 1) i
nakon toga se odlogirajte sa Windows Live Messenger-a i ponovo se logirajte i to je to, mora raditi... :s

2. Ako mislite preko Winamp-a to slagati onda kao prvo treba imati Winamp naravno na kompu, a ako ga nemate skinuti ga naravno sa interneta i normalno instalirati kao i svaki drugi program,
ja osobno koristim Winamp jer mi je nekako bolji i jednostavniji.
Ali idemo mi dalje: Nakon Winamp-a treba ga normalno ugasiti i instalirati jedan program koji sam vam ja postavo ispod (code) Kada ga skinete otvorite ga iz WinRar-a i instalirate, instalacija je automatska i program sam nađe gdje imate Winamp, tako da treba samo next stisnuti, i kad se pojavi na kraju instalacije ono dali
želite otvoriti Winamp stisnite ne ( no ) ... Kad to završite na msn-u stavite kvačicu (Slika 1), odgogirajte se i ponovo logirajte i to je to, mora raditi... :s

Slika 1:

MSN što slušamo trenutno T81024_Slika1

Code:
Kod:
Download-Link: My_IM_plugin_for_msn_now_playing.rar

http://www.speedshare.org/download.php?id=D90FE8EA3

Nadam se da sam ovo barem donekle obuhvatio i da je dobro...
[Vrh] Go down
http://destinacija-kr.com/
martuzio
Početnik
Početnik



Broj postova : 50
Join date : 27.10.2012

MSN što slušamo trenutno Empty
PostajNaslov: Re: MSN što slušamo trenutno   MSN što slušamo trenutno Emptysub lis 27, 2012 11:39 pm

neradi
[Vrh] Go down
 
MSN što slušamo trenutno
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Fox forum :: Informatika :: Programi-
Forum(o)Bir: