Fox forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fox forum

Foxmen forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Admin Foxmen
Administrator
Administrator
Admin Foxmen


Broj postova : 324
Join date : 09.08.2008

Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Empty
PostajNaslov: Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina!   Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Emptysri kol 13, 2008 4:35 pm

ZAGREB - Edgar Mitchell, astronaut s Apolla 14 tvrdi da su izvanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima, ali se ta informacija skrivala punih 60 godina. Šesti čovjek koji je kročio na mjesec kaže kako je svjestan da je tijekom njegove karijere u NASA-i bilo mnogo posjeta NLO-a našem planetu, ali je NASA svaki pojedini slučaj zataškala.

77-godišnji Mitchell kaže kako ih ljudi koji su bili u kontaktu s njima, opisuju kao ''male ljude koji nama izgledaju čudno''. Kaže kako je Spielbergov ET sličan onim ''pravim'' izvanzemaljcima, prenosi Bljesak.

''Maleni su, velikih očiju i glave'', tvrdi Mitchell.

Astronaut, također, tvrdi da naša tehnologija nije ni približno tako napredna koliko njihova, te da nas više ne bi bilo da su kojim slučajem izvanzemaljci bili neprijateljski raspoloženi prema nama.

Mitchell i zapovjednik Apolla 14 Alan Shepard, rekorderi su u najdužoj šetnji mjesecem. Ona je trajala 9 sati i 17 minuta, a dogodila se na misiji 1971. godine.

''Privilegiran sam što znam da su izvanzemaljci posjetili naš planet nekoliko puta i da je fenomen NLO-a istinit. Ta je informacija dobro prikrivana prošlih 60 godina, ali informacije polako izlaze na vidjelo i meni je drago što sam saznao dio njih. Bio sam u vojnim krugovima i oko tajnih službi, a oni znaju ono što je ispod površine ljudskih znanja i da - posjetili su nas, a prema pisanju medija, takvi posjeti danas se događaju često'', rekao je Edgar Mitchell.

Mitchell također tvrdi kako je događaj u Roswellu stvaran i kako je bio istraživan. ''Mislio sam da je to nekakav poseban humor, ali on je bio potpuno ozbiljan i nije htio uopće raspravljati o tome'', rekao je Nick Margerrison voditelj emisije.

''NASA ne traga za NLO-ima. Nismo uključeni u bilo kakvo prikrivanje posjeta izvanzemaljaca na ovom planetu ili bilo gdje u svemiru. Mitchell je veliki Amerikanac, ali mi ne dijelimo njegovo mišljenje o ovoj temi'', stoji u službenom NASA-inom priopćenju.
[Vrh] Go down
http://crocomp.darkbb.com/
Dodo
Početnik
Početnik



Broj postova : 60
Join date : 10.08.2008

Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina!   Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Emptyčet kol 14, 2008 12:30 am

vjerujem da postoje...bilo bi glupo da smo sami u svemiru...isto tako ima puno snimki na youtubeu...ali vecina je "fake"....al nikad neznas,jer lako je moguce da je neki od tih istinit!
[Vrh] Go down
Admin Foxmen
Administrator
Administrator
Admin Foxmen


Broj postova : 324
Join date : 09.08.2008

Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina!   Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Emptyčet kol 14, 2008 12:42 am

ja isto vjerujem da postoje...al ta sranja na youtube u to ne vjerujem!
[Vrh] Go down
http://crocomp.darkbb.com/
Jimmy
Super Moderator
Super Moderator
Jimmy


Broj postova : 277
Join date : 09.08.2008

Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina!   Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Emptyčet kol 14, 2008 12:47 am

ja vjerujem samo svojim očima
[Vrh] Go down
Admin Foxmen
Administrator
Administrator
Admin Foxmen


Broj postova : 324
Join date : 09.08.2008

Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina!   Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Emptyčet kol 14, 2008 12:49 am

da...al po toj logici ne vjeruješ u Boga.
[Vrh] Go down
http://crocomp.darkbb.com/
Jimmy
Super Moderator
Super Moderator
Jimmy


Broj postova : 277
Join date : 09.08.2008

Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina!   Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Emptyčet kol 14, 2008 12:53 am

u Boga dakako da vjerujem nego u te tako gluposti poput duhova,vanzemaljaca
[Vrh] Go down
Admin Foxmen
Administrator
Administrator
Admin Foxmen


Broj postova : 324
Join date : 09.08.2008

Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina!   Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Emptyčet kol 14, 2008 12:56 am

al da vidiš duha? affraid aaaaaaaa!!!!
[Vrh] Go down
http://crocomp.darkbb.com/
Jimmy
Super Moderator
Super Moderator
Jimmy


Broj postova : 277
Join date : 09.08.2008

Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina!   Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Emptyčet kol 14, 2008 12:58 am

onda bih se srao u gaće
[Vrh] Go down
Dodo
Početnik
Početnik



Broj postova : 60
Join date : 10.08.2008

Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina!   Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Emptyčet kol 14, 2008 12:14 pm

ja bi ga odveo na pivu lol!
[Vrh] Go down
Admin Foxmen
Administrator
Administrator
Admin Foxmen


Broj postova : 324
Join date : 09.08.2008

Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina!   Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Emptyčet kol 14, 2008 2:22 pm

a mi skrećemo s teme! lol!
[Vrh] Go down
http://crocomp.darkbb.com/
Spider
Početnik
Početnik
Spider


Broj postova : 10
Join date : 31.08.2008

Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina!   Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Emptyned ruj 07, 2008 12:32 am

Pokušali su i samnom ali sam pobjegao
[Vrh] Go down
Jimmy
Super Moderator
Super Moderator
Jimmy


Broj postova : 277
Join date : 09.08.2008

Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina!   Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Emptysub ruj 20, 2008 12:41 pm

Sigurno lud osjećaj
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina!   Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina! Empty

[Vrh] Go down
 
Vanzemaljci uspostavili kontakt s ljudima još prije 60 godina!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Fox forum :: Ostale stvari :: Na rubu znanosti-
Forum(o)Bir: