Fox forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fox forum

Foxmen forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Iindigo dijete Boriska

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Admin Foxmen
Administrator
Administrator
Admin Foxmen


Broj postova : 324
Join date : 09.08.2008

Iindigo dijete Boriska Empty
PostajNaslov: Iindigo dijete Boriska   Iindigo dijete Boriska Emptysri kol 13, 2008 4:30 pm

fascinantno
ali to je jos uvijek neistrazen prostor
i za mnogo toga se samo nagađa.....


evo nesto interesantno, ne znam koliko je istinito
Boriska, indigo dijete iz Rusije....ukratko par podataka


Dvanaestogodišnji ruski dječak Boriska tvrdi da je nekad živio na Marsu i da je taj planet bio nastanjiv, ali je preživio najgoru katastrofu u svojoj historiji - gubitak atmosfere
Kosmička kataklizma


Jednom je rekao da bi zemaljske naučnike sigurno zanimalo da u našem Sunčevom sistemu nema devet planeta, već dva više. Oni se nalaze iza Plutona. Prema njegovim riječima Mars je nekad bio bliže Jupiteru. I Mjesec je tada pripadao Marsu. Ali nakon divovske kosmičke kataklizme Mars je izmijenio svoju orbitu, i tako je Zemlja dobila svoj satelit – Mjesec. Međutim, Boriska se ne može sjetiti nikakvih detalja o tom periodu.

Peta dimenzija

Sa pet godina je zadivio svoje roditelje počevši govoriti o Proserpini, planetu koji je uništen prije više stotina hiljada, a možda i miliona godina.

- Zraka ga je presjekla i raspao se na komadiće. Ta planeta više fizički ne postoji, ali njegovi stanovnici teleportirali su se u petu dimenziju, koju vi zovete paralelni svijet. Mi smo promatrali smrt planeta s Marsa - pojasnio je. A onda je iznenada rekao nešto nezamislivo. Rekao je da je Zemlja, kao živo svjesno biće, počela prihvaćati djecu Proserpine kako bi ih podučavala. Zbog toga se ovdje povremeno rađaju djeca koja se sjećaju svog matičnog planeta i smatraju se vanzemaljcima. Evo što je Boriskova majka Nadježda čuvala u svom dnevniku; što joj je jednom prilikom rekao Boriska:

- Ti si prethodnica. Očistila si platformu za nas. U najvišim sferama smatraju te junakinjom. Ti na svojim leđima nosiš najteži teret. Ja sam došao u Novo vrijeme. Holografski kod već je vidljiv i prekriva prostor. Sve će se rasvijetliti u novoj vatri, vrlo brzo... Prijelaz iz jednog svijeta u drugi odigrat će se kroz tkivo Vremena. Ja sam donio Novo vrijeme. Ja sam donio Novu informaciju...


Evo jos malo o njemu.

Dječak Boris Kipriyanovich (12) indigo dijete iz Volgograda tvrdi da je živio na Marsu i predvidio je kraj svijeta od između 2009. i 2013. godine
Roditelji su uvjereni da je on genijalac. Čim je došao u vrtić tete su primjetile da je mali Boriska izrazito napredan. Roditelji su uvjereni da on informacije prima preko "misterioznih kanala" jer su ga nekoliko puta ulovili kako "komunicira s nekim".
- Ono što on zna mu nitko nikad nije rekao niti ga učio o tome. Ponekad je znao samo sjesti i pričati o svemiru, planetama, pogotovo o Marsu i civilizacijama koje su nekad postojale - tvrde roditelji, a prenosi Pravda. Boriska je o svemiru prvi put progovorio s dvije godine, a u toj dobi izradio je svoj prvi svemirski brod.
- U jednom trenutku počeo je pričati o civilizaciji Lemuria koja je odumrla jer se nisu htjeli duhovno razvijati - kaže majka koja je kasnije otkrila da je Lemuria zaista postojala prije 70.000 godina. Kad ga je pitala otkud mu te informacije Boriska je kratko rekao: "Nije mi nitko rekao, to sam vidio".
Dječak je navodno prognozirao i kraj svijeta koji će se dogoditi između 2009. i 2013. godine, a prema njegovoj teoriji samo nekolicina ljudi će preživjeti katastrofu.
- Ne bojim se smrti jer mi živimo vječno. Preživio sam i katastrofu na Marsu gdje sam nekad živio i ljudi poput nas i dalje tamo borave. Gore se dogodio pravi nuklearni rat između njih - govori Boriska.


pa komentirajte malo,šta mislite...
[Vrh] Go down
http://crocomp.darkbb.com/
Jimmy
Super Moderator
Super Moderator
Jimmy


Broj postova : 277
Join date : 09.08.2008

Iindigo dijete Boriska Empty
PostajNaslov: Re: Iindigo dijete Boriska   Iindigo dijete Boriska Emptysri kol 13, 2008 4:53 pm

Čuo sam za to dijete,ali ne vjerujem previše u te gluposti prije par mjeseci su rekli da će biti smak svijeta,taj smak svijeta je svijeta je svaki dan. lol!
[Vrh] Go down
Admin Foxmen
Administrator
Administrator
Admin Foxmen


Broj postova : 324
Join date : 09.08.2008

Iindigo dijete Boriska Empty
PostajNaslov: Re: Iindigo dijete Boriska   Iindigo dijete Boriska Emptysri kol 13, 2008 8:17 pm

ja mislim da su roditelji našli dobar način kako zaradit na dijetetu... lol!
[Vrh] Go down
http://crocomp.darkbb.com/
Jimmy
Super Moderator
Super Moderator
Jimmy


Broj postova : 277
Join date : 09.08.2008

Iindigo dijete Boriska Empty
PostajNaslov: Re: Iindigo dijete Boriska   Iindigo dijete Boriska Emptysri kol 13, 2008 10:51 pm

Istina sad samo traže načine za zarađivat novce
[Vrh] Go down
Michael Jackson
V.I.P
V.I.P
Michael Jackson


Broj postova : 68
Join date : 09.08.2008

Iindigo dijete Boriska Empty
PostajNaslov: Re: Iindigo dijete Boriska   Iindigo dijete Boriska Emptysri kol 13, 2008 11:23 pm

prije nekoliko godina neki tip je to isto tvrdio da će se dogoditi početkom 2008 u 1 il 2 mjesecu...kolko vidim još smo živi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Iindigo dijete Boriska Empty
PostajNaslov: Re: Iindigo dijete Boriska   Iindigo dijete Boriska Empty

[Vrh] Go down
 
Iindigo dijete Boriska
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Fox forum :: Ostale stvari :: Na rubu znanosti-
Forum(o)Bir: